Искать


 

Інформаційні картки

 

pdfІнформаційна картка 1
Інформаційна картка адміністративної послуги реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.

pdfІнформаційна картка 2
Інформаційна картка адміністративної послуги продовження дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

pdfІнформаційна картка 3
Інформаційна картка адміністративної послуги зі зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування.

pdfІнформаційна картка 4
Інформаційна картка адміністративної послуги з відомчої реєстрації і тимчасової реєстрації великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування.

pdfІнформаційна картка 5
Інформаційна картка адміністративної послуги з відомчої перереєстрації великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування.

pdfІнформаційна картка 6
Інформаційна картка адміністративної послуги з надання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

pdfІнформаційна картка 7
Інформаційна картка адміністративної послуги з переоформлення дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

pdfІнформаційна картка 8
Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі дубліката дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Дополнительная информация