UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 30 Листопад 2020 08:54

Головне управління Держпраці надає роз'яснення щодо застосування результатів атестації робочих місць

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Результати атестації використовують для розробки заходів щодо покращення умов праці й оздоровлення працівників та під час визначення права на пенсію за віком на пільгових умовах, пільг і компенсацій за рахунок роботодавця, обґрунтування пропозицій про внесення змін до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість у яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.

    Наслідком атестації буде також проведення розрахунків доплат до тарифних ставок і тривалості додаткової відпустки за роботу в шкідливих умовах.

    З точки зору працівника, найбільший інтерес, мабуть, становить право на пенсію за віком, незалежно від місця останньої роботи, на пільгових умовах. Пункт «б» ч. 1 ст. 13 Закону про пенсійне забезпечення надає таке право працівникам, зайнятим повний робочий день на інших роботах зі шкідливими й важкими умовами праці, за результатами атестації робочих місць — після досягнення 55 років і в разі стажу роботи не менш ніж 30 років у чоловіків, з них не менш ніж 12 років 6 місяців — на зазначених роботах, і не менш ніж 25 років у жінок, з них не менш ніж 10 років — на зазначених роботах.

    Іще одна можливість для застосування результатів атестації робочих місць — установлення залежно від неї колективним договором скороченої тривалості робочого тижня. Про це зазначено в Порядку застосування Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня, затвердженому наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 23.03.2001 р. № 122. Згідно з п. 9 цього документа підтвердження права працівника на таке скорочення можливе лише в разі віднесення його робочого місця до категорії зі шкідливими умовами праці за результатами атестації робочих місць за умовами праці.

    Водночас Порядок № 442 і Методрекомендації № 41 радять використовувати результати атестації для розроблення та реалізації організаційних, технічних, економічних і соціальних заходів щодо покращення умов праці й оздоровлення працівників та для визначення інших пільг і компенсацій за рахунок роботодавця.

    А ось у разі порушення строку проведення чергової атестації підстав для зарахування періодів роботи працівників, що перевищують 5-річний період, під час обчислення стажу, що надає право на пенсію за віком на пільгових умовах, немає (лист Мінсоцполітики від 29.01.2015 р. № 30/13/116-15). Без проведення атестації робочих місць на підприємстві неможливо буде й визначити фактичну тривалість робочого часу у шкідливих умовах праці для встановлення права працівника на додаткову відпустку, а також ступені шкідливості виробничих чинників і трудового процесу для здійснення доплат за умови праці.

Прочитано 173 раз Последнее изменение Понеділок, 30 Листопад 2020 08:56
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация