UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 30 Листопад 2020 08:52

Інспектор Головного управління Держпраці взяв участь в онлайн-конференції для фізичних осіб-підприємців

Оцените материал
(2 голосов)

    25 листопада у Консалтинговому центрі Старобільського районного центру зайнятості пройшла чергова онлайн-конференція для фізичних осіб-підприємців за темою «Кадрові документи, які мають бути у фізичних осіб-підприємців, що мають найманих працівників. Детінізація трудових відносин. Відповідальність за порушення законодавства про працю» за участю посадової особи Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області.

    У кожному бізнесі рано чи пізно виникає необхідність використовувати найману працю. Трудовим законодавством передбачено певні правила приймання працівників та обов’язок ведення кадрової документації для усіх роботодавців. Під час проведення заходу у онлайн – форматі роботодавців поінформовано про загальні положення в трудовому законодавстві, про особливості укладення трудових договорів, перелік кадрових документів, які мають бути у фізичних осіб-підприємців, що мають найманих працівників.

    Також фахівцем Головного управління Держпраці акцентовано увагу роботодавців на важливості дотримання вимог законодавства про працю спрямованих на детінізацію зайнятості та легалізації трудових відносин, сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. По закінченню заходу учасники мали змогу поспілкуватися у форматі «питання – відповідь».

Прочитано 185 раз Последнее изменение Понеділок, 30 Листопад 2020 08:53
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация