UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 24 Листопад 2020 06:59

З посадовими особами філії КНП «Станично-Луганське районне територіальне медичне об’єднання» проведено онлайн-нараду щодо запобігання виникнення нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів

Оцените материал
(0 голосов)

    Інспектори управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області продовжують інформаційно-розיִяснювальну роботу по виконанню окремого доручення № Д-415/2.1/4.4.-20 від 06.11.2020р.заступника Голови Держпраці щодо запобігання виникнення нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем.

    На підставі затвердженого графіка проведення превентивних заходів у закладах охорони здоров’я області, 23.11.2020р.була проведена онлайн-нарада з посадовими особами філії «Петропавлівська лікарня» комунального некомерційного підприємства (далі КНП) «Станично Луганське районне територіальне медичне об’єднання(далі РТМО)».

    Під час онлайн-наради фахівцями управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки, з метою запобігання виникненню нещасних випадків, було наголошено на основних вимогах безпеки під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем. Було звернуто увагу учасників заходу що забороняється: використовувати кисневі балони під інші гази і не за призначенням, а також наповнювати киснем балони з під інших газів; направляти для наповнення киснем балони, укомплектовані вентилями, не дозволеними до застосування; отримувати і наповнювати балони без помітного спеціального блакитного забарвлення і напису чорною фарбою «КИСЕНЬ» або «КИСЕНЬ МЕДИЧНИЙ»; визначати місця витоків кисню за допомогою вогню або тліючих предметів; проводити будь-які роботи у приміщенні з підвищеним у повітрі складової частки кисню більше 23%. Не використовувати одяг з синтетичних матеріалів під час роботи біля кисневих балонів, не використовувати для протирання устаткування та інструменту замаслене ганчір’я; не здійснювати самостійно ремонт балонів, не використовувати балони без наявності в них залишкового тиску 0,05 Мпа(0,5 кг/см2).

    В ході обговорення було наголошено, що для забезпечення належного виконання цих заходів, роботодавець призначає відповідальних осіб, забезпечує їх підготовку і спорядження. А у разі виникнення надзвичайних ситуацій і нещасних випадків, роботодавець повинен вжити термінових заходів для евакуації людей, надання першої медичної допомоги потерпілим, локалізації і ліквідації аварії або пожежі.

    За результатами заходу запропоновано керівництву філії «Петропавлівська лікарня» КНП «Станично-Луганське РТМО» довести до відома всім посадовим особам та працівникам закладу про необхідність виконання вимог щодо безпечної експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем. Присутніми було зазначено, що підвищення рівня існуючих знань з охорони праці – це профілактика виробничого травматизму.

Прочитано 218 раз Последнее изменение Вівторок, 24 Листопад 2020 07:01
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация