UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 30 Жовтень 2020 06:51

Інспектор Головного управління Держпраці провела онлайн-нараду з керівництвом ТОВ «Автотранспортне підприємство»

Оцените материал
(1 Голосовать)

    29 жовтня 2020 року на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 17 лютого 2020 року № 6698/01/1-20 відбулася онлайн-нарада головного державного інспектора відділу державного нагляду в сфері трудових відносин управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області з представниками товариства з обмеженою відповідальністю «Автотранспортне підприємство».

    В ході заходу роботодавці були поінформовані про продовження роботи по детінізацію ринка праці та недопустимість до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Обговорені питання про особливості укладення трудових договорів, про важливості легалізації трудових відносин, а також перелік кадрових документів, які мають бути у фізичних осіб-підприємців, що приймають на роботу працівника.

    Так, звернено увагу, що згідно статті 21 Кодексу законів про працю України (далі – КЗПП) угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін - є трудовим договором.

    Також були надані роз’яснення про заходи, передбачені законодавством у разі встановлення карантину, роботодавці зобов'язані вжити всіх можливих заходів.

    Серед таких заходів:

- надання працівникам щорічних основних та додаткових відпусток, інших оплачуваних відпусток, передбачених законодавством;

- надання відпусток без збереження заробітної плати за заявою працівників;

- встановлення працівникам неповного або скороченого робочого часу;

запровадження роботи змінами;

- тимчасове запровадження дистанційної або надомної роботи;

- введення простою;

- продовження роботи за умови застосування засобів індивідуального та колективного захисту.

Прочитано 182 раз Последнее изменение П'ятница, 30 Жовтень 2020 06:52
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация