UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 29 Жовтень 2020 07:44

Фахівці Головного управління Держпраці продовжують проведення інспекційних та превентивних заходів з охорони праці у суб’єктів господарювання

Оцените материал
(0 голосов)

    Фахівцями відділу державного нагляду в газовому комплексі управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області продовжується проведення інформаційних відвідувань, спрямованих на неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин на підприємствах, установах, організаціях та на суб’єктах господарювання у сферах оптової та роздрібної торгівлі, будівництва, транспорту та ін. (з початку тижня проведено 5 інформаційних відвідувань).

    Також фахівцями відділу проводиться інформаційна та роз’яснювальна робота з попередження та профілактики захисту працівників суб’єктів господарювання від гострої респіраторної хвороби COVID-19 (проведено 72 заходи). Триває превентивна діяльність щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про охорону праці, у тому числі на піднаглядних відділу підприємствах та об’єктах, які експлуатують газовикористовуюче обладнання. Крім того, представниками відділу прийнято участь у дистанційній перевірці знань працівників загальних вимог охорони праці, Правил безпеки систем газопостачання (НПАОП 0.00-1.76-15) та інших НПАОП, діючих у галузях нагляду, у 23 працівників підприємств.

    Під час проведення зазначеної превентивної діяльності працівники відділу також звертають особливу увагу на безпеку при експлуатації газових приладів та газовикористовуючого обладнання, дотримання вимог правил охорони праці, які діють в газовому господарстві на об’єктах підприємств, бо, як свідчить сумна статистика – отруєння людей чадним газом частіше відбуваються в міжсезоння, коли люди вмикають газові плити, аби зігрітися, за відсутності центрального опалення. Найчастіше випадки отруєння чадним газом трапляються внаслідок порушення правил експлуатації газовими приладами, пічного опалення, дуже часто при відсутності необхідного повітряобігу та вентиляції приміщень та нехтування елементарними вимогами правил.

Прочитано 196 раз Последнее изменение Четвер, 29 Жовтень 2020 07:51
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация