UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 23 Жовтень 2020 05:48

Інспектор Головного управління Держпраці взяла участь у вебінарі для роботодавців м. Лисичанська

Оцените материал
(0 голосов)
    22 жовтня 2020 року у Лисичанському міському центрі зайнятості за участю головного державного інспектора відділу державного нагляду в сфері трудових відносин управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області відбувся інформаційний вебінар та тему «Напрямки співпраці з центром зайнятості та шляхи вирішення кадрових питань, у т. ч. сезонних працівників в умовах карантину. Окремі  питання працевлаштування вразливих верст населення». 
    Роботадавцям були надані роз’яснення щодо легалізації найманої праці з сезонним/тимчасовим працівниками. Зазначено, що договору, який укладають із такими працівниками, властиві всі ознаки строкового трудового договору. 
    Нюанси таких трудових відносин регулюються  Кодексом законів про працю України (далі – КЗпП України). Згідно зі ст. 23 КЗпП України укласти строковий трудовий договір можна як на визначений строк, установлений за погодженням сторін, так і на час виконання певної роботи. 
Трудовий договір із сезонним/тимчасовим працівником старше 18 років може бути укладено як в усній, так і в письмовій формі, а з неповнолітнім — тільки в письмовій формі (частина 5 статті  24 КЗпП України).
    При укладенні трудового договору громадянин зобов'язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, - також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров'я та інші документи. У трудовому договорі з працівником можете встановити умови, що стосуються індивідуального режиму його роботи, матеріальної відповідальності, нерозголошення комерційної таємниці тощо.
    Оформляють укладення трудового договору наказом (розпорядженням) керівника про прийняття працівника на роботу. У ньому зазначають, що працівник прийнятий на сезонну/тимчасову роботу. З наказом (розпорядженням) працівника ознайомлюють під підпис.
Прочитано 189 раз Последнее изменение П'ятница, 23 Жовтень 2020 05:50
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация