UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 19 Серпень 2020 07:50

За участі інспектора Головного управління Держпраці проведено учбово – тренувальне заняття у філії АТ «Оператор ГРС «Луганськгаз»

Оцените материал
(1 Голосовать)

     Відділ державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області інформує про проведення учбово – тренувального заняття аварійно – диспетчерської служби Марківського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства, філії АТ «Оператор ГРС «Луганськгаз» зі службами району за участі працівників відділу державного нагляду в газовому комплексі на тему: «Пожежа в газифікованому житловому будинку».

     В ході проведеного заходу розглянуті теоретичні заняття з бригадами АДС по темам Плану локалізації - ліквідації можливих аварійних ситуацій, здійснено контрольний виклик з відпрацюванням на місцевості даної аварійної ситуації в умовах, максимально наближених до реальних. Також відпрацьовані дії членів бригад АДС при наданні першої медичної допомоги працівникам внаслідок різноманітних пошкоджень та травмувань.

     Під час проведення учбово – тренувального заняття надана оцінка дій членів бригад АДС, а саме: взаємодія, координація, готовність до можливих подібних аварійних ситуацій. В цілому бригади АДС діяли згідно плану локалізації – ліквідації можливих аварійних ситуацій. За результатами тренінгу дії бригад оцінено на «добре».

     Також працівниками відділу продовжено інформаційно – роз’яснювальну роботу з представниками суб’єктів господарювання з метою запобігання зараження на COVID-19, а також інформаційних відвідувань з метою неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про охорону праці.

Прочитано 261 раз Последнее изменение Середа, 19 Серпень 2020 07:53
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация