Версия для печати
П'ятница, 26 Червень 2020 13:00

Фахівцями Головного управління Держпраці проведено низку інформаційно-роз’яснювальних заходів з працівниками підприємств області щодо профілактики розповсюдження COVID-19

Оцените материал
(0 голосов)

    З метою запобігання використанню незадекларованої праці та нещасним випадкам на виробництві, забезпечення роботодавців інформацією щодо найбільш ефективних способів дотримання трудового законодавства та законодавства з охорони праці, фахівцями відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області була проведена інформаційна та роз’яснювальна робота з працівниками підприємств машинобудівної галузі.

    Так, протягом тижня зазначені заходи проведено з працівниками ТОВ "СКМЗ" (м. Сєвєродонецьк), "ЛАТЄСТ" (м. Сєвєродонецьк), ТОВ «Ролет» (м. Кремінна), УП ТОВ «ВІКО-Україна» (м. Кремінна), ПАТ "МДЕЗ" (смт. Тошківка), ТДВ "ПВРЗ" (м. Попасна).

    В ході інформаційно-роз’яснювальних заходів увагу керівників суб’єктів господарювання було звернено на те, що статтею 265 КЗпП встановлено відповідальність за порушення законодавства про працю.

    Також під час проведення цих заходів їх учасникам надавались роз’яснення щодо змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.102011 № 1107, зазначених в Постанові Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 №207. З працівниками підприємств були обговорені питання, пов’язані із виконанням заходів протидії поширенню гострої респіраторної хворобу COVID-19.

    Фахівцями Головного управління Держпраці було розказано про статистичні данні щодо кількості захворілих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 в країні. Зазначено, що в Луганській області продовжується виконання заходів, спрямованих на ліквідацію наслідків надзвичайно ситуації, пов’язаної із виникненням на території області випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену короно вірусом SARS-CoV-2.

    Звернено увагу на Постанову Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів», яка стосується виконанням заходів протидії поширенню гострої респіраторної хворобу COVID-19.

Прочитано 279 раз Последнее изменение П'ятница, 26 Червень 2020 13:03
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии