UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 15 Січень 2020 09:52

Фахівцями Головного управління Держпраці надано низку консультацій та роз’яснень працівникам підприємств області у 2019 році

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Працівниками відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області протягом 2019 року проведена низка превентивних заходів, у тому числі консультацій працівникам підприємств з питань охорони праці та промислової безпеки.

    За період 2019 року працівниками відділу було надано 235 кваліфікованих консультацій та роз’яснень, що стосуються питань охорони праці, особам, які звернулися до інформаційно-консультативних центрів відділу державного нагляду в газовому комплексі. Загалом, порушені громадянами питання стосувались вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, у тому числі Правил безпеки систем газопостачання, проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці, отримання, продовження та припинення дії дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки, надання декларацій відповідності матеріально-технічної бази підприємств вимогам законодавства з питань охорони праці, безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації технологічного устаткування, газовикористовуючого обладнання, його технічних оглядів та ремонтів, підготовки та роботи газовикористовуючого обладнання в опалювальний період 2019-2020 рр., порядку проведення розслідування аварій, пов’язаних з використанням газу в побуті, та інші питання.

    Консультації надавались головними державними інспекторами відділу при Консультативних центрах, які діють при відділі державного нагляду в газовому комплексі, розташовано за адресами: смт. Марківка, вул. 20 Років Перемоги, 50, каб. 206; м. Сєвєродонецьк, вул. Пивоварова, 5, корпус 155а, каб. 14; смт. Новопсков, вул. Новорозсошанська, 43-а.

    Надання консультацій, що проводяться у центрах при відділі державного нагляду в газовому комплексі, дає змогу отримати працівниками підприємств інформацію та набути необхідних знань з охорони праці та промислової безпеки для застосування у їх повсякденній роботі.

Прочитано 342 раз Последнее изменение Середа, 15 Січень 2020 09:54
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация