UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 14 Січень 2020 12:31

На підприємствах області тривають активні превентивні заходи з охорони праці

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Впродовж минулого тижня інспекторським складом відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області в рамках виконання плану роботи відділу на перший квартал поточного року проведено ряд профілактичних заходів на піднаглядних підприємствах, спрямованих на попередження та зниження рівня виробничого травматизму.

    Так, було проведено 12 нарад, 2 семінари, 1 лекцію. Наприклад, разом із працівниками ДП «Сватівське лісомисливське господарство» проаналізували стан виробничого травматизму в лісовій галузі області та обговорили вимоги безпеки при виконанні лісосічних робіт. в КУ "Новоайдарське РТМО" розглянули тему «Вимоги безпеки з охорони праці в лікувально-профілактичних закладах, використання кисневих балонів».

    Сільгоспвиробникам нагадали вимоги Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями та Правил охорони праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва.

    Зважаючи на пору року, зовсім не зайвими були теми охорони праці на підприємствах ЖКГ в осінньо-зимовий період та безпечне виконання робіт у зимовий період та вимоги безпеки при наявності снігового покриття, ожеледиці, снігово-льодяних утворень.

    На особистих консультаціях інспектори надавали роз’яснення щодо актуальних питань особам, відповідальним за стан охорони праці на підприємствах, загалом протягом минулого тижня інспекторами відділу було надано16 консультацій.

    При кожному спілкуванні з будь-яким колективом чи керівником підприємства акцентувалась увага на головній тезі: профілактична робота повинна проводитися щоденно, із кожним працівником окремо з урахуванням особливостей його робочого місця, адже проведення постійної профілактичної роботи – це один з головних важелів впливу на зниження рівня виробничого травматизму як на окремому підприємстві, так і в цілому по області.

Прочитано 314 раз Последнее изменение Вівторок, 14 Січень 2020 12:34
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация