UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 19 Грудень 2019 11:15

Інспектори ГУ Держпраці провели семінар з працівниками ТОВ «Кларіант Україна» з питань державного ринкового нагляду

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектори ГУ Держпраці провели семінар з працівниками ТОВ «Кларіант Україна» з питань державного ринкового нагляду

    17 грудня 2019 року інспекторським складом сектору ринкового нагляду відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області (далі – Головне управління) проведено семінар з працівниками ТОВ «Кларіант Україна» (м. Сєвєродонецьк) на тему «Державний ринковий нагляд. Вимоги до засобів індивідуального захисту та виробничого обладнання».

    Увагу учасників семінару було акцентовано на тому, що відповідно до п. 2 розділу II «Мінімальних вимог безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці», засоби індивідуального захисту мають відповідати вимогам «Технічного регламенту засобів індивідуального захисту», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2008 р. за № 761, щодо безпеки та стандартам стосовно конструкції і виготовлення.

    Крім того, згідно пп. 1 п. 4 розділу ІІ «Вимог безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками» виробниче обладнання, що надається працівнику та використовується ним, має бути технічно справним і відповідати вимогам відповідних технічних регламентів, якщо виробниче обладнання виготовлене після дати набрання чинності такими технічними регламентами.

    Перелік технічних регламентів та видів нехарчової продукції щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. за № 1069.

    За результатами семінару була досягнута домовленість щодо посилення контролю з боку працівників ТОВ «Кларіант Україна» за відповідністю Технічним регламентам засобів індивідуального захисту та виробничого обладнання, що закуповуються підприємством та безпеки їх експлуатації.

    У разі виявлення продукції, що не відповідає вимогам Технічних регламентів, підприємству було запропоновано звертатися до Головного управління за захистом порушеного права на безпечність продукції.

    В ході семінару інспекторами ГУ Держпраці у Луганській області були надані вичерпні відповіді та роз’яснення на додаткові запитання присутніх щодо законодавства про державний ринковий нагляд.

 

Прочитано 277 раз Последнее изменение Четвер, 19 Грудень 2019 11:17
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация