UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 22 Листопад 2019 09:17

Фахівцями ГУ Держпраці проведено семінар щодо вимог охорони праці при використанні працівниками засобів індивідуального захисту

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено семінар щодо вимог охорони праці при використанні працівниками засобів індивідуального захисту

    Фахівцями відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області проведено семінар у Рубіжанському міському центрі зайнятості для посадових осіб суб’єктів господарювання м. Рубіжного на тему: «Вимоги безпеки і охорони праці при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці».

    Під час заходу було підкреслено необхідність забезпечення на підприємствах безпеки та захисту здоров’я працівників, наголошено, що роботодавець зобов’язаний забезпечити комплектування, видачу та утримання засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці та колективного договору.

    Наголошено на обов’язкове дотримання мінімальних вимог Технічного регламенту засобів індивідуального захисту, в яких зазначено відповідність засобів до Технічного регламенту та виконання вимог Наказу Міністерства соціальної політики № 1804 від 29.11.2018р. «Мінімальні вимоги безпеки і охорони праці здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці», а саме, розділу ІІ « Загальні обов’язки роботодавців».

Прочитано 361 раз Последнее изменение П'ятница, 22 Листопад 2019 09:19
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация