UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 21 Жовтень 2019 08:27

Фахівцями ГУ Держпраці та Управління Укртрансбезпеки у Луганській області проведено низку спільних превентивних заходів

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці та Управління Укртрансбезпеки у Луганській області проведено низку спільних превентивних заходів

    Відповідно до угоди про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Державної служби України з безпеки на транспорті, фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області спільно з фахівцями Управління Укртрансбезпеки у Луганській області продовжують роботу з проведення низки превентивних заходів.

    Такі заходи мають на меті:

  • профілактику виробничого травматизму;
  • дотримання безпеки руху;
  • посилення контролю з боку відповідних служб суб’єктів господарювання за заходами, спрямованими на запобігання аварійних ситуацій.

    В рамках проведення цієї роботи протягом ІІІ кварталу поточного року з керівниками автотранспортних підприємств міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне були проведені наради на тему: «Вимоги безпеки під час перевезення пасажирів». Участь у цих заходах взяли представники: ПП "АВТОЛАЙН КОМПАНІ", ТОВ "РОЯЛ ЛОГІСТИК" ТОВ "ЛИС-АТП", ПП "ЛИС-М" ,ТОВ "ВІКРОМ" та інших підприємств.

    Основну увагу було приділено контролю з боку відповідних служб суб’єктів господарювання, працюючих у сфері надання послуг перевезення, за технічним станом автомобілів, що безпосередньо впливає на безпеку руху. Під час організації робіт службі охорони праці підприємств рекомендується частіше проводити повторні та позапланові інструктажі з працівниками підприємств. Це не суперечить вимогам законодавства з охорони праці, а в плані профілактики травматизму відобразиться дуже позитивно.

    Співробітниками Управління Укртрансбезпеки у Луганській області були надані роз’яснення щодо ліцензування господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу автомобільним транспортом.

     За результатами проведення кожної з нарад її учасниками були прийняті наступні рішення:

  1. Підвищити існуючій рівень та стан охорони праці на підприємстві;
  2. Працівникам підвищити увагу, обережність і відповідальність при виконанні своїх посадових обов’язків;
  3. Отримані на нараді відомості застосовувати в подальшій роботі при створенні умов праці на підприємстві, відповідно до чинного законодавства.

    

Прочитано 316 раз Последнее изменение Понеділок, 21 Жовтень 2019 08:31
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация