UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 17 Жовтень 2019 08:22

За участю посадовця ГУ Держпраці у ГУ ПФУ в Луганській області відбулась робоча нарада

Оцените материал
(0 голосов)

За участю посадовця ГУ Держпраці у ГУ ПФУ в Луганській області відбулась робоча нарада

    15 жовтня 2019 року начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області прийняла участь у робочій нараді з питань забезпечення наповнення бюджету за рахунок сплати обов’язкових платежів (внесків), погашення заборгованості з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та виконання указу Президента України від 20 вересня 2019 року № 713/2019 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції» в частині визначення заходів щодо зменшення нелегальної зайнятості у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Луганській області.

    На нараді також були присутні представники обласних структур Державної податкової служби та Державної виконавчої служби, а також Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації.

    В ході заходу були обговорені питання, пов’язані із забезпеченням виконання планових показників з надходжень до бюджету Пенсійного фонду України, стягненням заборгованості заходами виконавчих дій та виконанням заходів з легалізації зайнятості населення. Також розглянуто положення справ щодо здійснення інспекційних відвідувань роботодавців після набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №823 «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».

    Представники Державної податкової служби поінформували про проведену роботу зі стягнення боргу з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

    Представник Державної виконавчої служби надала інформацію щодо проведення спільних рейдів державних виконавців з представниками органів Державної податкової служби та Пенсійного фонду України в частині перевірки майнового стану фізичних осіб-підприємців, які мають заборгованість перед бюджетом з метою реалізації та примусового стягнення боргів.

 

Прочитано 299 раз Последнее изменение Четвер, 17 Жовтень 2019 08:25
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация