UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 25 Вересень 2019 11:58

Інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі за участю представників підприємств проводився ряд превентивних заходів

Оцените материал
(1 Голосовать)

Згідно з Планом роботи Відділу державного нагляду в газовому комплексі на ІІІ квартал 2019 року, інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі за участю представників підприємств проводився ряд превентивних заходів.

Один з таких заходів проводився у Новопсковському районі.

23 серпня головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі проводив Круглий стіл «Аналіз нещасних випадків на виробництві» на підприємстві : Новопсковський проммайданчик Сєвєродонецького ЛВУМГ. Тема засідання: «Аналіз нещасних випадків на виробництві». Учасники круглого столу відзначили, що проблема формування превентивної культури охорони праці на виробництві є нагальною та потребує постійної уваги як з боку державних органів так і з боку роботодавців.

Доповів головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі: Аналіз безпеки праці проводиться з метою встановлення закономірностей виникнення травм на виробництві та розробки ефективних профілактичних заходів.

У процесі аналізу травматизму мають бути з’ясовані причини нещасних випадків і розроблені заходи щодо їх попередження.

Аналіз виробничого травматизму та профзахворюваності дозволяє виявити причини і визначити закономірності їх виникнення. На основі такої інформації розробляються заходи щодо запобігання виробничому травматизму і профзахворюваності.

Під час начання та інструктажів з працівниками підприємства необхідно звертати увагу на особисту безпеку під час пересування по території підприємства.

Аналізувати забезпечення засобами індивідуального захисту працівників підприємства.

Доповів директор підприємства «Новопсковський райавтодор»: Запропонована профілактика дозволяє виявити об’єктивний, закономірний зв’язок умов праці та причинну обумовленість випадків травматизму. Ці теми будуть більш детально обговорюватись з працівниками підприємства.

Представник ГУ Держпраці - інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі в рамках профілактики охорони праці звертався до інженерно технічних працівників активно включитися, підтримати і проводити додаткові заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійних захворюваннь, підвищувати рівень безпеки й умов праці.

Т.В.О. начальника відділу державного нагляду в газовому комплексі Іван Касьянов. 

Прочитано 288 раз Последнее изменение Середа, 25 Вересень 2019 17:38
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация