UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 19 Вересень 2019 07:11

Ідентифікація та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки

Оцените материал
(0 голосов)

Головне управління Держпраці у Луганській області, повідомляє, що згідно п. 19 Порядку ідентифікації та обліку об’єктів підвищеної небезпеки затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2002 № 956 «Про ідентифікацію та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки» (зі змінами та доповненнями), суб’єкти господарювання у власності або користуванні яких є об’єкт підвищеної небезпеки зареєстрований в Державному реєстрі об’єктів підвищеної небезпеки, зобов’язані в шестимісячний строк провести повторну ідентифікацію у разі:

- зміни умов виробництва, номенклатури небезпечних речовин або їх кількості;

- внесення змін до законодавства у сфері діяльності, пов’язаної з об’єктами підвищеної небезпеки;

- будівництва в прилеглих районах нових об’єктів, якщо це впливає на зміст відомостей, наведених у повідомленні про результати ідентифікації;

- зміни власника об’єкта.

У разі проведення повторної ідентифікації суб’єкт господарювання повідомляє у двотижневий термін уповноважені органи про зміни порівняно з попередньою ідентифікацією. Інформація подається тільки за тими розділами повідомлення форми ОПН-1, в які вносилися зміни.

Також відповідно п. 12 Порядку декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки Декларація безпеки, на відміну від Повідомлення про результати ідентифікації, переглядається суб’єктом господарювання один раз на 5 років або в інші терміни у разі змін, які можуть вплинути на зміст відомостей поданих в декларації безпеки.

За додатковими роз’ясненнями та інформацією щодо оформлення документів, які зобов’язані формувати відповідно до змін, звертатись до Інформаційно-консультаційного пункту Головного управління Держпраці у Луганській області, кабінет 40-б, за адресою:

93100, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 1А, за телефоном (06451) 7-37-49

Прочитано 307 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация