UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 17 Вересень 2019 11:58

Семінар для колективу комунального дошкільного навчального закладу комбінованого типу № 43 «Веселка» Сєвєродонецької міської ради

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектором відділу експертизи умов праці Головного управління Держпраці у Луганській області було проведено семінар для колективу комунального дошкільного навчального закладу комбінованого типу № 43 «Веселка» Сєвєродонецької міської ради про необхідність проведення атестації робочих місць для робітників кухні.

Згідно з Порядком № 442 атестацію робочих місць за умовами праці проводять на підприємствах і організаціях незалежно від форм власності й господарювання, де технологічний процес, використовуване обладнання, сировина та матеріали є потенційним джерелом шкідливого і небезпечного виробничого фактора, що може несприятливо вплинути на стан здоров’я працівників, а також на їхніх нащадків як зараз, так і в майбутньому.

Атестацію робочих місць за умовами праці проводять атестаційною комісією. Склад та повноваження комісії визначають наказом по підприємству або організації в строки, передбачені колективним договором, але не рідше одного разу на п’ять років.

Результатами атестації користуються підприємства та організації здійснюючи заходи щодо поліпшення умов праці, а також для нарахування пільг та компенсацій, передбачених чинним законодавством.

Особливу увагу наголосили на відповідальність за своєчасне і якісне проведення атестації. Адже вона покладається особисто на керівника підприємства (організації).

Прочитано 328 раз Последнее изменение Вівторок, 17 Вересень 2019 13:02
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация