UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 16 Вересень 2019 10:32

Семінар на тему: «Механізми стимулювання роботодавців створення робочих місць (у тому числі для осіб з інвалідністю)»

Оцените материал
(2 голосов)

12 вересня у Лисичанському міському центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Механізми стимулювання роботодавців створення робочих місць (у тому числі для осіб з інвалідністю)», в якому прийняли участь посадові особи Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області.

Роботадавцям були надані роз’яснення про роботу з питань створення сприятливих умов для діяльності малого та середнього бізнесу, а відповідно й для створення нових робочих місць, у тому числі для осіб з інвалідністю, легалізації зайнятості та зарплати.

Під час заходу обговорювались питання додержання роботодавцями соціальних гарантій в оплаті праці, рівня заробітної плати, що є важливим для працівників при нарахуванні страхового стажу і в кінцевому результаті – для призначення їх пенсій у майбутньому. Підприємства, установи, організації, фізичні особи, які використовують найману працю, зобов’язані виділяти та створювати робочі місця для працевлаштування осіб з інвалідністю, у тому числі спеціальні робочі місця, створювати для них умови праці з урахуванням індивідуальних програм реабілітації і забезпечувати інші соціально-економічні гарантії, передбачені чинним законодавством.

Підбиваючи підсумки семінару, було наголошено на вигідності для роботодавців вести легальний бізнес, створювати нові робочі місця, працевлаштовувати на них безробітних та отримувати витрат на єдиний соціальний внесок.

Головний державний інспектор Юлія Нечволод

Прочитано 301 раз Последнее изменение Понеділок, 16 Вересень 2019 12:39
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация