UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 02 Серпень 2019 11:49

Фахівцями ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів з працівниками підприємств області

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів з працівниками підприємств області

    Протягом останнього тижня липня фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме: проведено 5 нарад, 2 семінари, 4 лекції, 3 позапланові перевірки.

    Так, 30 липня провели семінар щодо дотримання Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві (далі – Порядок) для працівників ПАТ "МИРНОДОЛИНСЬКИЙ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД" (смт. Тошківка). Розпочинаючи захід, інспектор ГУ Держпраці розповів, що з 01.07.2019р. набрав чинності новий Порядок та наголосив, що необхідність його дотримання поширюється на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правової форми.

   Учасникам семінару була надана інформація щодо основних понять, які застосовуються в новій редакції Порядку, дій, які мають виконувати свідки нещасного випадку та керівник підприємства, на якому стався випадок , складу та функцій комісії з розслідування нещасного випадку, строки проведення розслідування.

    Окрім цього заходу, у період з 24 по 31 липня інспекторами відділу було проведено превентивні заходи на такі теми, як «Дотримання правил охорони праці під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт», «Правил охорони праці під час холодного оброблення металів», «Організація проведення медичних оглядів працівників певних категорій», «Охорона праці під час роботи з інструментом та пристроями». Учасниками зазначених заходів стали фізичні особи-підприємці, працівники державних та приватних підприємств міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна, Попасна.

    Також з 26 по 29 липня була проведена позапланова перевірка виконання припису у ФОП СКІРА (м. Кремінна), а 30 і 31 липня були проведені позапланові перевірки виконання припису у ТОВ «Об’єднане господарство залізничного транспорту» та ПП «ІНТЕР МЕТ» (обидва – м. Сєвєродлонецьк).

               

Прочитано 345 раз Последнее изменение П'ятница, 02 Серпень 2019 11:53
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация