UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 25 Липень 2019 08:30

З працівниками ТОВ «Торгова компанія «Едельвейс» обговорено тему «Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників»

Оцените материал
(1 Голосовать)

З працівниками ТОВ «Торгова компанія «Едельвейс» обговорено тему «Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників»

    Інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області згідно Планів роботи, з метою популяризації питань охорони праці та виховання високої культури безпеки праці на підприємствах, піднаглядних відділу, протягом тижня – з 18 по 25 липня, проведена низка превентивних заходів.

    Зокрема, було проведено: лекції, семінари та наради за темами: «Зміни до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці», «Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників», «Вимоги до роботодавців щодо захисту працівників від шкідливого впливу хімічних речовин», «Безпечне виконання робіт на висоті», «Безпечна експлуатація вибухонебезпечного електрообладнання».

    Так, наприклад, 22 липня 2019 року у ТОВ «Торгова компанія «Едельвейс» (м. Старобільськ), був проведений семінар за темою «Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників»(далі - Загальні вимоги).В заході взяли участь посадові особи та фахівці підприємства. Було доведено, що Загальні вимоги встановлюють вимоги щодо створення безпечних і нешкідливих умов праці шляхом належного облаштування робочих місць і виробничих, санітарно-побутових та інших приміщень на підприємстві, безпечного використання працівниками засобів праці, забезпечення навчання працівників і залучення їх до вирішення питань охорони праці, регулювання взаємовідносин з охорони праці між підприємствами у випадку залучення до виконання робіт працівниками інших підприємств.

    В ході обговорення було звернуто увагу, що роботодавець повинен забезпечити повну і вичерпну інформацію працівників та їх уповноважених представників з питань охорони праці про можливі небезпечні ситуації на виробничих об'єктах підприємства, адже в питаннях власної безпеки дуже важлива обізнаність працівників про потенційні небезпеки, шкідливих виробничих чинниках з якими працівники стикаються при виконанні своїх обов'язків. Також було відмічено, що у разі виникнення на підприємстві надзвичайних ситуацій і нещасних випадків роботодавець повинен вжити термінових заходів для евакуації працівників, надання першої медичної допомоги потерпілим, локалізації і ліквідації аварії або пожежі, за необхідності залучити зовнішні служби невідкладної медичної допомоги. Також розглядались такі питання, як стан виробничого травматизму на  піднаглядних підприємствах та профілактика виробничого травматизму на підприємстві.

    Під час заходу були розглянуті й інші питання щодо забезпечення роботодавцями охорони праці найманих робітників, на які присутні отримали вичерпні відповіді від інспекторів ГУ Держпраці у Луганській області.

 

Прочитано 374 раз Последнее изменение Четвер, 25 Липень 2019 08:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация