UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 23 Липень 2019 08:13

Інспектором ГУ Держпраці проведено засідання круглого столу з керівниками сільськогосподарських підприємств Марківського району

Оцените материал
(2 голосов)

Інспектором ГУ Держпраці проведено засідання круглого столу з керівниками сільськогосподарських підприємств Марківського району

   23 липня 2019 р. в приміщенні управління агропромислового розвитку Марківської районної державної адміністрації інспектором відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області за участі керівників сільськогосподарських підприємств району відбулося засідання круглого столу.

   В ході заходу інспектор ГУ Держпраці довів до відома присутніх на заході інформацію про зміни в Порядку розслідування нещасних випадків на виробництві, професійних захворювань та аварій на виробництві, нова редакція якого набула чинності з 01.07.2019. Інспектор ознайомив учасників круглого столу із основними змінами та новими нормами Порядку.

   Крім того, присутнім на заході керівникам сільськогосподарських підприємств вкотре було нагадано про важливість профілактичних заходів в ході збиральної кампанії. Зокрема, було обговорено тему про регулярні інструктажі з охорони праці, як один з методів профілактики травматизму на виробництві.

 

Прочитано 298 раз Последнее изменение Вівторок, 23 Липень 2019 08:16
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация