UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 19 Липень 2019 11:03

Інспектором ГУ Держпраці проведено семінар з працівниками ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектором ГУ Держпраці проведено семінар з працівниками ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод»

    16 липня 2019 року з посадовими особами ТДВ "Попаснянський вагоноремонтний завод» (м. Попасна) головним державним інспектором відділу державного нагляду в енергетиці металургії та у машинобудуванні управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області проведено виїзний семінар.

    На заході були обговорені питання змін в законодавстві з охорони праці, утримання суб’єктами господарювання у безпечному технічному стані обладнання, машин і механізмів, деталі яких рухаються та/або обертаються.

    Особливу увагу зосередили на ризиках, які виникають під час проведення вантажно-розвантажувальних робіт за допомогою вантажопідіймальних кранів та машин, а саме:

  • організація безпечного виконання вантажно-розвантажувальних робіт;
  • вимоги щодо створення безпечних умов праці;
  • вимоги до місць проведення вантажно-розвантажувальних робіт, території підприємства, виробничих будівель і споруд;
  • вимоги безпеки до процесів проведення вантажно-розвантажувальних робіт;
  • основні причини нещасних випадків при роботі з підіймально-транспортними машинами та механізмами.

    Інспектор ГУ Держпраці навів приклади найбільш резонансних подій, що сталися на підприємствах Луганської області, розповів про причини і наслідки настання нещасних випадків та про заходи попередження виробничого травматизму.

    З метою попередження виникнення випадків виробничого травматизму при виконанні робіт на підприємстві рекомендовано:

  • вжити заходів щодо недопущення порушень при виконанні робіт з використанням машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки та виконувати ці роботи лише за наявності відповідного дозволу;
  • необхідністю проведення навчання та атестації працівників із питань охорони праці, які пов’язані з виконанням робіт підвищеної небезпеки, проходження робітниками медичного огляду, проведення інструктажі з питань охорони праці. 

    Учасникам семінару було наголошено на необхідності дотримання встановлених вимог промислової безпеки та охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі трудової діяльності. За підсумками наради було ухвалено рішення щодо посилення контролю за виконанням вимог охорони праці для недопущення виробничого травматизму.

Прочитано 443 раз Последнее изменение Четвер, 25 Липень 2019 13:12
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация