UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 05 Липень 2019 10:53

Фахівцями ГУ Держпраці проведено круглий стіл щодо легалізації найманої праці з роботодавцями м.Рубіжне

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено круглий стіл щодо легалізації найманої праці з роботодавцями м.Рубіжне

   Головним управління Держпраці у Луганській області продовжується проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи, направленої на попередження порушень законодавства про працю.

    03 липня 2019 року посадовими особами Головного управління Держпраці у Луганській області було проведено круглий стіл з роботодавцями, які здійснюють свою діяльність на території Рубіжанського ринку Луганської обласної. В ході заходу були обговорені питання легалізації найманої праці, оформлення трудових відносин та відповідальності роботодавця за порушення законодавства про працю.

    Так, роботодавцям вкотре було роз’яснено норми чинного законодавства в частині працевлаштування найманих працівників, порядку оформлення трудових відносин, терміну надання повідомлення до Державної фіскальної служби про працевлаштування, порядку ведення трудових книжок та обліку працівників, процедури припинення трудового договору, остаточного розрахунку при звільненні, гарантій для працівників при розірванні трудового договору та відповідальності роботодавця за порушення законодавства про працю згідно статті 265 Кодексу законів про працю України.

    Наприкінці круглого столу співробітники ГУ Держпраці у Луганській області відповіли на усі на запитання роботодавців.

 

Прочитано 373 раз Последнее изменение П'ятница, 05 Липень 2019 10:55
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация