UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 27 Червень 2019 12:01

За участю співробітників ГУ Держпраці відбувся круглий стіл щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Оцените материал
(0 голосов)

За участю співробітників ГУ Держпраці відбувся круглий стіл щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення

    25 червня 2019 року за участю посадових осіб управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області, фахівців Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області в Луганській області та фізичних осіб-підприємців відбулося засідання круглого столу на тему: «Легалізація заробітної плати та зайнятості населення». 
    Під час заходу обговорювались питання легалізації трудових відносин та дотримання вимог чинного законодавства з оплати праці. Фахівці управління з питань праці звернули увагу присутніх на дотримання підприємцями законодавства про працю, легалізації робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, а також про відповідальність за порушення в сфері праці. Наголосили на тому, що підвищення розміру мінімальної заробітної плати не може бути підставою для переведення працівника на неповний робочий час чи звільнення працівника. Окрім того зазначили, що вимоги щодо оплати праці не нижче мінімального рівня діють щодо кожного працівника незалежно від стажу роботи, освіти та особливостей роботи.
    За результатами розгляду питань, представлених на круглий стіл, було прийнято рішення і надалі співпрацювати з метою захисту прав застрахованих осіб та проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення та страхувальників міста.
   Також під час заходу до відома учасників була доведена інформація за матеріалами, підготовленими до Єдиного дня інформування населення області за темою «Конституція України - історія та актуальні питання сьогодення».

 

Прочитано 233 раз Последнее изменение Четвер, 27 Червень 2019 12:03
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация