UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 26 Червень 2019 12:40

В ГУ Держпраці завершено розслідування нещасного випадку з працівником ТДВ «Лисичанський желатиновий завод»

Оцените материал
(0 голосов)

В ГУ Держпраці завершено розслідування нещасного випадку з працівником ТДВ «Лисичанський желатиновий завод»

 

    В Головному   управлінні Держпраці у Луганській області завершилося спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, що стався 03 червня 2019 року з підсобним робітником у Товаристві з додатковою відповідальністю «Лисичанський желатиновий завод». Згідно повідомлення, потерпілий отримав травму лівої руки, виконуючи роботи біля деревообробного верстату.

    Комісія зі спеціального розслідування дійшла до висновку, що основною причиною нещасного випадку з тяжкими наслідками є невиконання нормативно-правових актів з охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями. Для попередження нещасних випадків у подальшому, спеціальною комісією розроблені та запропоновані заходи, щодо усунення причин настання вказаного нещасного випадку.

    Вивчивши технічну документацію, опитавши свідків та інших осіб, причетних до нещасного випадку, з’ясувавши обставини та причини нещасного випадку, у відповідності до вимог підпункту 1 пункту 15 «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011року №1232, комісія зі спеціального розслідування дійшла до висновку, що вказаний нещасний випадок з тяжкими наслідками пов’язаний з виробництвом та береться на облік Товариством з додатковою відповідальністю «Лисичанський желатиновий завод».

    На потерпілого працівника Товариства з додатковою відповідальністю «Лисичанський желатиновий завод» складено акт за формою Н-1.

 

Прочитано 147 раз Последнее изменение Середа, 26 Червень 2019 12:43
Автор

Автор-редактор статей

Последнее от Автор

Похожие материалы (по тегу)

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация