UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 26 Червень 2019 05:17

Фахівці ГУ Держпраці відповідають на питання: чи важлива атестація робочих місць? Навіщо її треба проводити?

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці відповідають на питання: чи важлива атестація робочих місць? Навіщо її треба проводити?

    Ці питання часто постають перед керівниками суб’єктів господарювання, співробітниками кадрових служб та служб охорони праці. Вкрай важливо вчасно виявляти шкідливі та небезпечні фактори виробничого середовища, аби працівники своєчасно отримували визначені законодавством пільги та компенсації. Тому постає очевидна відповідь – атестацію робочих місць проводити потрібно.

    Головною метою атестації робочих місць за умовами праці є регулювання відносини між роботодавцями та працівниками в реалізації прав останніх щодо охорони здоров’я та безпечних умов праці, пільг та компенсацій за роботу в несприятливих умовах. Кожне робоче місце потрібно зробити максимально нешкідливим та з безпечними умовами праці, або, якщо це неможливо зробити, забезпечити належні компенсації працівнику за роботу у шкідливих умовах праці.

    Це перед усім турбота роботодавця. Для вирішення цього питання він повинен вивчити та застосувати належним чином наступні нормативні акти:

  • Постанову Кабінету Міністрів України «Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» від 1 серпня 1992 р. № 442;
  • Методичні рекомендації, затверджені постановою Міністерства праці України від 1 вересня 1992 р. № 41.

    Згідно ст. 7 Закону України "Про охорону праці" встановлено право працівника на пільги та компенсації за важкі та шкідливі умови праці, право на безоплатне забезпечення лікувально-профілактичним харчуванням.

    На жаль, на практиці бувають випадки, що роботодавець не дуже турбується про необхідність проведення атестації робочих місць, тому сам працівник повинен бути обізнаним щодо умов праці на своєму робочому місці, особливо коли йдеться про професії зі Списків № 1 та № 2 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах». Звертаємо увагу, що працівник може отримати пенсію на пільгових умовах, лише при умові належного підтвердження роботи у шкідливих умовах праці.

    Не проведення атестації робочих місць за умовами праці, або не своєчасне її проведення є підставою для притягнення роботодавця до відповідальності, згідно чинного законодавства. Отже, аби уникнути неприємностей, керівники суб’єктів господарювання повинні виконувати вимоги законодавства.

 

Прочитано 671 раз Последнее изменение Середа, 26 Червень 2019 05:51
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация