UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 25 Червень 2019 13:32

Посадовець ГУ Держпраці взяв участь у колегії Департаменту агропромислового розвитку Луганської ОДА

Оцените материал
(1 Голосовать)

Посадовець ГУ Держпраці взяв участь у колегії Департаменту агропромислового розвитку Луганської ОДА

                                                                                                                                

    24 червня 2019 року начальником відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області було прийнято участь в колегії Департаменту агропромислового розвитку Луганської обласної державної адміністрації, темою якої було «Про підготовку до збирання ранніх зернових та зернобобових культур господарствами Луганської області».

    На колегію були запрошені керівники Управлінь агропромислового комплексу районних державних адміністрацій. Під час заходу посадовець ГУ Держпраці довів до відома присутніх інформацію про стан виробничого травматизму на підприємствах агропромислового комплекс Луганської області в 2018-2019 роках: «Агрокомплекс належить до найбільш травмонебезпечних секторів економіки України. Рівень смертельного травматизму в АПК залишається високим і поступається лише вугільній галузі. За 5 місяців 2019 року на підприємствах агропромислового комплексу України зареєстровано 144 нещасних випадки 20 з смертельними наслідками…». Було зазначено, що, за даними статистики, основними причинами травматизму в агросекторі є невиконання працівниками вимог інструкцій з охорони праці, порушення Правил дорожнього руху та порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів.

    За результатами роботи колегії було розроблено заходи попередження виробничого травматизму на сільськогосподарських підприємства Луганщини. Прийнято рішення про проведення за участю фахівців Головного управління Держпраці нарад в Районних державних адміністраціях з метою розглядання питань стану охорони праці та безпечного виконання зернозбиральних робіт у 2019 році.                                                                                                                                  

 

Прочитано 179 раз Последнее изменение Вівторок, 25 Червень 2019 13:37
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация