UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 24 Червень 2019 08:40

В ГУ Держпраці завершено розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками

Оцените материал
(0 голосов)

В ГУ Держпраці завершено розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками

    У Головному   управлінні Держпраці у Луганській області завершилося спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, що стався 31 травня   2019 року з клепальником у Товаристві з додатковою відповідальністю «Попаснянський вагоноремонтний завод».

    Згідно повідомлення, під час проведення вантажно-розвантажувальних робіт потерпілий отримав травму ноги внаслідок падіння металоконструкції при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт.

    Комісія зі спеціального розслідування дійшла до висновку, що основною причиною нещасного випадку з тяжкими наслідками є невиконання посадових обов’язків особою, відповідальною за безпечне проведення вантажно-розвантажувальних робіт. Для попередження нещасних випадків у подальшому, спеціальною комісією розроблені та запропоновані заходи щодо усунення причин настання вказаного нещасного випадку.

    Вивчивши технічну документацію, опитавши свідків та інших осіб, причетних до нещасного випадку, з’ясувавши обставини та причини нещасного випадку, керуючись підпунктом 1 пункту 15 «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011року №1232, комісія зі спеціального розслідування дійшла до висновку, що вказаний нещасний випадок з тяжкими наслідками пов’язаний з виробництвом та береться на облік Товариством з додатковою відповідальністю «Попаснянський вагоноремонтний завод».

    На потерпілого працівника Товариства з додатковою відповідальністю «Попаснянський вагоноремонтний завод» складено акт за формою Н-1.

 

Прочитано 142 раз Последнее изменение Понеділок, 24 Червень 2019 08:42
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация