UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 21 Червень 2019 10:20

Інспекторами ГУ Держпраці проводяться позапланові перевірки у дитячих таборах відпочинку

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспекторами ГУ Держпраці проводяться позапланові перевірки у дитячих таборах відпочинку

 

   Протягом червня місяця інспекторським складом відділу державного нагляду в АПК, СКС, на транспорті і у зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області було здійснено ряд перевірок стану охорони праці у літніх дитячих таборах відпочинку з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх навчальних закладів області в рамках виконання окремого доручення Прем’єр-міністра України до листа Міністерства соціальної політики України від 02 квітня 2019 року № 6422/0/2-19/37 про підготовку оздоровчої кампанії 2019 року.

   В ході проведення перевірок під час спілкування інспекторів з педагогічним складом навчальних закладів наголошувалося, що завданням адміністрації дитячого табору відпочинку є не тільки створення умови для змістовного та цікавого дитячого відпочинку, а й зробити перебування дітей та працівників у таборі безпечним. Тому увага інспекторів була націлена насамперед не на організацію роботи шкільного оздоровчого табору, а саме на створення безпечних умов перебування у ньому дітей та дорослих. Адже чітко спланована та проведена робота з охорони праці та безпеки життєдіяльності є запорукою організованого процесу роботи дитячих таборів відпочинку, а також збереження життя та здоров'я вихованців та працівників протягом табірної зміни.

   За результатами проведення перевірок значних порушень законодавства з охорони праці не виявлено. Інспекторами ГУ Держпраці були винесені приписи щодо усунення дрібних порушень, які стосуються ведення діловодства та які вже усуваються керівниками закладів. Наразі робота з проведення інспекторами ГУ Держпраці у Луганській області зазначених позапланових перевірок триває.

Прочитано 211 раз Последнее изменение П'ятница, 21 Червень 2019 10:22
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация