UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 21 Червень 2019 06:26

Голова Держпраці Роман Чернега бере участь у 108-й сесії Міжнародної конференції праці у Женеві

Оцените материал
(0 голосов)

Голова Держпраці Роман Чернега бере участь у 108-й сесії Міжнародної конференції праці у Женеві

    Українська тристороння делегація, очолювана Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою, за участю Голови Держпраці Романа Чернеги, бере участь у 108-й сесії Міжнародної конференції праці, що проходить у місті Женева (Швейцарія).

    Цьогоріч 108-а сесія Міжнародної конференції праці приурочена до 100-річчя Міжнародної організації праці.

    Міністр соціальної політики України Андрій Рева виступив із промовою, у якій акцентував увагу, зокрема, на необхідності, в контексті 100-річчя  Міжнародної організації праці, подальшого пошуку міжнародною спільнотою ефективних інструментів формування сприятливого майбутнього праці; підкреслив зусилля Уряду України щодо адаптації національного законодавства до міжнародних стандартів та культивування принципів соціального діалогу.

чернега женева

    Андрій Рева зазначив: «Пріоритетом Уряду України є скорочення масштабів незадекларованої праці, виведення з тіньової економіки доходів та розширення можливостей гідної праці для усіх».

    Під час загальної дискусії було обговорено питання проведення в Україні соціальних реформ. Наголошено на результатах співпраці з МОП. Україна ратифікувала 71 конвенцію Міжнародної організації праці, а Програма Гідної праці МОП для України передбачає підготовку до ратифікації ще 10 конвенцій МОП.

    Також відбулася зустріч української делегації з регіональним директором МОП для країн Європи та Центральної Азії Хайнцом Кьоллером, у ході якої сторони обговорили актуальні питання співробітництва нашої держави з Міжнародною організацією праці.

http://dsp.gov.ua/holova-derzhpratsi-roman-cherneha-bere-uchast-u-108-i-sesii-mizhnarodnoi-konferentsii-pratsi-u-zhenevi/

 

Прочитано 128 раз Последнее изменение П'ятница, 21 Червень 2019 06:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация