UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 20 Червень 2019 11:23

Фахівцями ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів з працівниками підприємств області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів з працівниками підприємств області

 

    З 13 по 19 червня 2019 року фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме: проведено 4 наради, 9 семінарів, 1 лекцію та 7 позапланових перевірок стану охорони праці.

   З посадовими особами та працівниками ТДВ «Лисичанський желатиновий завод», НВП «Телсис», ТОВ "БІЛОРУСЬКО-УКРАЇНСЬКЕ СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛУКРПОСТАЧ», та інших підприємств були обговорені питання утримання суб’єктами господарювання у безпечному технічному стані обладнання, машин і механізмів, деталі яких рухаються або обертаються, утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних площадок, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті, дотримання порядку при проведенні розслідування та веденні обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями та інші важливі питання , які стосуються охорони праці на підприємстві.

   Також у цей період тривали позапланові перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у трансформаторній підстанції в частині перевірки питань у відповідності до звернення ТОВ «Троїцький маслопресовий завод». В зв’язку з окремим доручення Прем’єр-міністра України до листа Міністерства соціальної політики України від 02 квітня 2019 року №6422/0/2-19/37 про підготовку оздоровчої кампанії 2019 року, керуючись ч.1 ст. 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» були проведені позапланові перевірки пришкільних таборів: табір «Веселковий експрес» Рубіжанської  ЗШ №9, табір «Сонечко» Новоастраханьської ЗОШ, табір «Привілля» Лисичанської  ЗОШ №29. Результати позапланових перевірок були оформлені в актах та приписах, виданих керівникам суб’єктів господарювання.

    Під час проведення превентивних заходів з працівниками підприємств обговорено саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці завжди надають компетентну та вичерпну інформацію та звертають увагу робітників на необхідність приділення особливої уваги тим, чи іншим аспектам охорони праці.        

            

Прочитано 164 раз Последнее изменение Четвер, 20 Червень 2019 11:25
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация