UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 19 Червень 2019 07:48

За участю інспекторів ГУ Держпраці на шахті ім. Г.Г. Капустіна проведено учбову тривогу

Оцените материал
(4 голосов)

За участю інспекторів ГУ Держпраці на шахті ім. Г.Г. Капустіна проведено учбову тривогу

   14 червня 2019р. під керівництвом фахівців технічної дирекції ПАТ «Лисичанськвугілля» спільно з інспекторським складом відділу державного нагляду у вугільній галузі Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області на ВП «Шахта ім. Г.Г. Капустіна» згідно плану була проведена учбова тривога з ліквідації можливої екзогенної пожежі у 7 східному конвеєрному штреку пл. k8н гор. 529м.. Згідно плану ліквідації аварії передбачено виклик підрозділів Державної воєнізованої гірничорятувальної служби.

    Основною метою проведення учбової тривоги є:

  • перевірка підготовленості шахти, інженерно-технічних працівників, членів допоміжної гірничорятувальної команди і працівників до спасіння людей захоплених аварією, та ліквідації її наслідків;
  • перевірка якості розробки заходів плану ліквідації аварій та його відповідності фактичному положенню в шахті;
  • перевірка оперативно-технічної готовності підрозділів 2 воєнізованого гірничорятувального загону, який обслуговує ВП «Шахта ім. Г.Г. Капустіна».

    У ході проведення учбової тривоги інженерно-технічні працівники і члени допоміжної гірничорятувальної команди шахти показали належний рівень підготовки до порятунку людей, захоплених аварією та ліквідації її наслідків. Підрозділи 2-го воєнізованого гірничорятувального загону проявили оперативність та злагодженість у ході порятунку людей і ліквідації можливої аварії.

Прочитано 166 раз Последнее изменение Середа, 19 Червень 2019 07:51
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация