UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 18 Червень 2019 13:42

Інспекторами ГУ Держпраці проведено семінари з працівниками ТОВ «Парус»

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено семінари з працівниками ТОВ «Парус»

    Нещодавно інспекторським складом відділу державного нагляду в хімічній промисловості управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області з працівниками ТОВ «Парус» (м. Сєвєродонецьк) проведено семінару на тему «Зміни до типового положення та перевірки знань з питань охорони праці».

    Під час заходу фахівцями відділу була звернута особлива увага щодо розробки відповідальними керівниками робіт підвищеної небезпеки заходів з підготовки до безпечного виконання робіт з урахуванням можливих ризиків. Було звернуто увагу, що навчання та інструктажі працівників із питань охорони праці є одним із основних принципів державної політики в галузі охорони праці і складовою системи управління охороною праці.

семінар парус

    Інспекторами ГУ Держпраці було наголошено, що для працівників, які виконують роботи з обслуговування обладнання підвищеної небезпеки, обов'язкове курсове навчання з охорони праці (з обов'язковим іспитом), що проходить безпосередньо на виробництві за затвердженими роботодавцем і погодженими з органами Держпраці програмами. Це роботи з обслуговування парових та водонагрівальних котлів, технологічних печей та інших теплових установок, устаткування, що працює під тиском, компресорів, холодильних установок, газового обладнання, електричного устаткування, підйомників, підіймальних механізмів, внутрішнього заводського механізованого транспорту, газоелектрозварювального обладнання, апаратів дифузії, центрифуг, кислотних та лужних установок, такелажних, монтажних, ремонтних, навантажувально-розвантажувальних та інших робіт.

   Відповідальність за організацію навчання і перевірку знань на підприємстві покладається на роботодавця, а в структурних підрозділах - на керівників цих підрозділів. Контролює виконання цих завдань відділ охорони праці. Допуск до роботи осіб, які не пройшли навчання та перевірку знань, забороняється.

    В ході проведення заходу була надана інформація стосовно проведення навчання та перевірки знань посадовим особам, у тому числі, членам комісії з перевірки знань у структурних підрозділах підприємства.

    За результатами обміну думками та обговорювання теми заходу, учасникам семінару надана пропозиція застосовувати відомості, отримані на семінарі у подальшій роботі з забезпечення безпеки праці на виробництві та провести наради щодо питань навчання з питань охорони праці з підлеглими у структурних підрозділах виробництва.

 

Прочитано 201 раз Последнее изменение Вівторок, 18 Червень 2019 13:51
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация