UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 14 Червень 2019 08:45

За участю інспекторів ГУ Держпраці відбулося засідання робочої групи у Сватівській РДА

Оцените материал
(0 голосов)

За участю інспекторів ГУ Держпраці відбулося засідання робочої групи у Сватівській РДА

    12 червня 2019 року у Сватівській районній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням заступника голови районної державної адміністрації, за участю головних державних інспекторів відділу державного нагляду в сфері трудових відносин управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області, Пенсійного фонду України у Луганській області, Управління праці та соціального захисту населення, Сватівського ОДПІ Головного управління Державної фіскальної служби у Луганській області.

    На засіданні робочої групи були запрошені та заслухані суб’єкти господарювання, згідно з інформацією Білокуракинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Сватівському районі.

IMG 1476

   Під час засідання розроблений План заходів щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення роз’яснено статтю 265 КЗпП про штрафні санкції за навмисне ухилення від сплати податків і норм законодавства щодо виплати заробітної плати, проінформовано норми Кодексу Законів про працю України в частині оформлення трудового договору.

    Статтею 21 КЗпП України передбачено, що трудовий договір є угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

    Статтею 24 КЗпП України передбачено, що трудовий договір укладається в письмовій формі. Трудовий договір оформляється наказом чи розпорядженням роботодавця, складеним, як правило, на підставі поданого працівником заяви.

 

Прочитано 129 раз Последнее изменение П'ятница, 14 Червень 2019 08:56
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация