UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 13 Червень 2019 10:24

З працівниками підприємств області обговорено низку важливих питань охорони праці

Оцените материал
(0 голосов)

З працівниками підприємств області обговорено низку важливих питань охорони праці

    З 06 по 12 червня 2019 року фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме: проведено 6 нарад, 12 семінарів та 5 позапланових перевірок стану охорони праці.

   З посадовими особами та працівниками НВП «Телсис», ЗАТ «АЙДАРХЛЕБПРОМ», ТОВ «Торпром», ТОВ «Листрансмаш» та інших підприємств були обговорені питання утримання суб’єктами господарювання у безпечному технічному стані обладнання, машин і механізмів, деталі яких рухаються або обертаються, утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних площадок, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті, дотримання порядку при проведенні розслідування та веденні обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями та інші важливі питання , які стосуються охорони праці на підприємстві.

   Також у цей період тривали позапланові перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у трансформаторній підстанції в частині перевірки питань у відповідності до звернення ТОВ «Троїцький маслопресовий завод». В зв’язку з окремим доручення Прем’єр-міністра України до листа Міністерства соціальної політики України від 02 квітня 2019 року №6422/0/2-19/37 про підготовку оздоровчої кампанії 2019 року, керуючись ч.1 ст. 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності були проведені позапланові перевірки пришкільних таборів: «Веселка», «Дружний», «Сонечко» та «Калина» Новоастраханської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Результати позапланових перевірок були оформлені в актах та приписах, виданих керівникам суб’єктів господарювання.

    Під час проведення позапланових перевірок була звернута особлива увага керівників суб′єкта господарювання на охорону життя і здоров’я усіх працівників, на належні, безпечні, нешкідливі і здорові умови праці персоналу у процесі їх трудової діяльності, на своєчасність проведення заходів для поліпшення стану охорони праці.

            

 

Прочитано 249 раз Последнее изменение Четвер, 13 Червень 2019 10:26
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация