UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 13 Червень 2019 08:40

Підписано Меморандум про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Національною службою посередництва і примирення

Оцените материал
(0 голосов)

Підписано Меморандум про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Національною службою посередництва і примирення

   11 червня 2019 року відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Національною службою посередництва і примирення (далі НСПП).

   Меморандум підписали Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та Голова Національної служби посередництва і примирення Олександр Окіс.

   У рамках Меморандуму співпраця сторін передбачає взаємодію Держпраці та НСПП щодо формування сприятливого середовища на ринку праці, забезпечення реалізації державної політики з питань контролю за додержанням законодавства про працю юридичними та фізичними особами, які використовують найману працю, а також забезпечення захисту конституційних прав та інтересів громадян, підвищення рівня правової культури сторін соціально-трудових відносин, сприяння розвитку соціального діалогу в Україні.

   Під час підписання документу Олександр Окіс зазначив: «Меморандум сприятиме підвищенню інституційної спроможності як Державної служби з питань праці, так і Національної служби посередництва і примирення. Адже ми перебуваємо на одній платформі, маємо спільні завдання та єдину мету. Цим документом ми об’єднуємо наші зусилля та виходимо на новий рівень  співпраці».

   У своїй промові Роман Чернега підкреслив: «За багаторічний досвід спільної роботи в історії наших служб вже є вагомі здобутки. Адже ми неодноразово скеровували наші спільні зусилля для вирішення питань щодо соціально-економічних та трудових прав громадян, відстоювання інтересів держави». Очільник Держпраці також зазначив, що взаємодія служб сприятиме координації спільних дій в досягненні мети Меморандуму.

   Після підписання Меморандуму Олександр Окіс за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічної стабільності в державі, сприяння розвитку соціального діалогу, нагородив Романа Чернегу відомчою заохочувальною відзнакою Національної служби посередництва і примирення  – нагрудним знаком «За заслуги».

   Голова Держпраці подякував та зазначив, що ця нагорода є спільною для всієї Державної служби України з питань праці.

http://dsp.gov.ua/pidpysano-memorandum-pro-spivrobitnytstvo-mizh-derzhavnoiu-sluzhboiu-ukrainy-z-pytan-pratsi-ta-natsionalnoiu-sluzhboiu-poserednytstva-i-prymyrennia/

 

Прочитано 169 раз Последнее изменение Четвер, 13 Червень 2019 08:57
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация