UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 12 Червень 2019 06:59

Інспекторами управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області проведено круглий стіл з працівниками шахти «Гірська»

Оцените материал
(7 голосов)

Інспекторами управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області проведено круглий стіл з працівниками шахти «Гірська»

   10 червня 2019 року інспекторським складом управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області на ВП «Шахта Гірська» ДП «Первомайськвугілля» було проведено засідання круглого столу на тему: «Безпечна експлуатація вугільного складу та правила виконання його вимірів». До участі у засіданні були залучені представники геологічної та маркшейдерської служб шахти, начальник вугільного складу та інші інженерно-технічні працівники шахти.

   Під час проведення засідання круглого столу були обговоренні нагальні питання накопичування великої кількості вугільної маси на складі, яке пов’язано з нерегулярним вивезення вугілля залізничними вагонами, та необхідність розробки та виконання сучасних заходів щодо недопущення самозапалювання вугілля на поверхневому вугільному складі, проведення температурних та газових зйомок.

   Розглянуто питання складення топографічного плану майданчика у відповідності вимогам нормативних документів, а саме: нанесення на топографічний план рельєфу підвалин, вибір його масштабу й висоти перерізу поверхні підвалин вугільного складу в залежності від проектної місткості складу, нанесення геодезичних пунктів та об’єктів, які можуть бути використані для прив’язки контурів відвалу при вимірах, у межах території складу й на відстані 30 метрів від його меж.

IMG 20190611 091306

   Було приділено увагу вибору способу визначення об’єму відвалу складу в залежності від складності форми й об’єму штабеля. Тахеометричну зйомку вугільних складів необхідно виконувати теодолітами зі збільшенням зорової труби не менше 18*. Відстань від інструмента до пікетів повинна бути не більше 100 м для оптичних далекомірів і не більше 300 м для електронних тахеометрів. Відстань між пікетами повинна бути не більше 20м. Також були обговорені сучасні методи обчислення тахеометричних зйомок за допомогою комп’ютерних програм, зокрема AutoCAD.

   Завдяки проведенню цього заходу працівники шахти мали змогу обговорити актуальні питання організації робочого процесу. За результатами такого обговорення учасники круглого столу набули досвіду та оновили свої знання, які використають у подальшій роботі.

 

Прочитано 267 раз Последнее изменение Середа, 12 Червень 2019 07:17
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация