UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 12 Червень 2019 05:55

Інспекторами ГУ Держпраці проведено позапланові перевірки дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Зоря» у м. Кремінна

Оцените материал
(2 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено позапланові перевірки дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Зоря» у м. Кремінна

    Відділ державного нагляду в газовому комплексі управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області інформує, що на виконання доручення Прем’єр-міністра України до листа Міністерства соціальної політики України від 02.04.2019 № 6422/0/2-19/37 та окремого доручення заступника Голови Державної служби України з питань праці від 13.05.2019 № 88/5.4-19 про стан забезпечення дотримання вимог безпеки в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку у період оздоровчої кампанії 2019 року, інспекторським складом відділів державного нагляду в: газовому комплексі, хімічній промисловості, будівництві за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки були проведені позапланові перевірки дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Зоря» Товариства з обмеженою відповідальністю «НВП «Зоря» (м. Кремінна) у зв’язку з його сезонним відкриттям.

    Так, у період з 05 по 07 червня 2019 року під час позапланових заходів були перевірені всі будівлі та територія дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Зоря», наявність технічної документації та документації з охорони праці, необхідної для безпечної роботи закладу, з’ясовувались питання промислової безпеки стану котельні закладу, готовності персоналу та дотримання умов безпеки життєдіяльності дітей. За результатами позапланових перевірок керівнику ТОВ «НВП «Зоря» були видані акти перевірок та приписи щодо усунення порушень законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. На цей час більшість вказаних у приписах порушень вже виконана, про що інформується інспекторський склад, який видав приписи. Інші вказані у приписах порушення будуть оперативно усунуті до відкриття закладу.

   За час перевірки представниками відділів неодноразово надавались консультації працівникам закладу стосовно питань охорони праці, промислової безпеки, вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

 

Прочитано 307 раз Последнее изменение Вівторок, 11 Червень 2019 14:00
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация