UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 11 Червень 2019 06:39

В ГУ Держпраці з метою підвищення кваліфікації інспекторського складу проведено семінар

Оцените материал
(11 голосов)

В ГУ Держпраці з метою підвищення кваліфікації інспекторського складу проведено семінар

    В Головному управлінні Держпраці у Луганській області відбувся семінар для інспекторського складу Головного управління. Метою зазначеного заходу було підвищення кваліфікації інспекторів з урахуванням вимог нових нормативно-правових актів. Зокрема, були розглянуті наступні питання.

    Сектором документального забезпечення та контролю на семінарі була висвітлена тема «Складання та подання наказів з основної діяльності: правила та типові помилки», а саме розглянуті питання складання та погодження проектів наказів, правильності оформлення бланків наказів, спільних наказів, а також були детально розібрані типові помилки, які можуть виникати при складанні проектів наказів з основної діяльності та з адміністративно-господарських питань.

    Вимоги Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337, який набирає чинності з 1 липня 2019 року та його ключові відмінності від діючого Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві були роз’яснені присутнім фахівцями відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму.

    Крім того, на семінарі було розглянуто питання проведення оцінки ступеню ризику від впровадження господарської діяльності згідно постанови Кабінету Міністрів України № 223 від 06 лютого 2019 року. Спільно зі спеціалістами сектору організаційно-аналітичного забезпечення інспектори визначили ключові проблеми під час проведення оцінки ступеню ризику підприємства, опрацювали шляхи їх вирішення. До того ж було розглянуто питання зв’язку процесу оцінки ступеню ризику з практикою ведення позапланових перевірок з питань охорони праці.

    Семінар завершився розглядом питань аудиторії, на які було надано вичерпні відповіді.

 

Прочитано 256 раз Последнее изменение Вівторок, 11 Червень 2019 06:41
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация