UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 07 Червень 2019 10:27

Інспектори ГУ Держпраці продовжують проведення семінарів щодо легальної зайнятості для учнів шкіл м. Попасна

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці продовжують проведення семінарів щодо легальної зайнятості для учнів шкіл м. Попасна

    05 червня 2019 року головні державні інспектори відділу державного нагляду в сфері трудових відносин управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області та учні загальноосвітніх шкіл міста Попасна прийняли участь у семінарі на тему: «Легальна зайнятість», який відбувся у Попаснянському районному центрі зайнятості.

    Під час заходу присутні учні були ознайомлені з перевагами легального працевлаштування та отримали роз’яснення щодо захисту їх прав.

    Метою заходу було розкрити переваги легального працевлаштування, а саме, що кожен громадянин, який влаштовується на роботу, повинен пам’ятати - отримання зарплати «в конверті» сьогодні, позбавляє його в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, а також гідної пенсії. Для забезпечення свого майбутнього найманий працівник повинен вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин.

    Відносини у сфері зайнятості населення регулюються Конституцією України, Кодексом законів про працю України, Законом України «Про зайнятість населення». Таким чином, влаштовуючись на роботу неофіційно, працівник повинен чітко усвідомлювати: якщо зарплату виплачують «в конверті», це означає, що роботодавець, швидше за все, не укладе трудовий договір, а також не здійснюватиме відрахування з неофіційної зарплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

    Під час семінару учні ознайомились з порядком укладення трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту. Нагадаємо, подібний захід проводився наприкінці травня з учнями інших загальноосвітніх шкіл м. Попасна.

Прочитано 184 раз Последнее изменение П'ятница, 07 Червень 2019 10:29
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация