UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 07 Червень 2019 10:03

За участю фахівців ГУ Держпраці відбулось засідання комісії з погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат

Оцените материал
(0 голосов)

За участю фахівців ГУ Держпраці відбулось засідання комісії з погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат

    За участю фахівців Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області в Кремінській районній Державній адміністрації Луганської області пройшло засідання тимчасової комісії з погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, та інших соціальних виплат.

    Відповідно до статистичних даних заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствам району станом на 01 травня 2019 року, така заборгованість складає 1780,40 тис.грн. З них – на економічно активних підприємствах: КП «Бараниківське СКГ» - 107,6 тис грн., ДП «Санаторій «Озерний» - 58,4 тис.грн., також на економічно неактивних підприємствах: ТОВ «Форестплюс» та підприємство банкрут ПАТ «Кремінський завод «Хімавтоматика» .

    В ході засідання посадовими особами Головного управління Держпраці були надані роз’яснення щодо відповідальності за порушення строків виплати заробітної плати.

    За результатами обговорення, на засіданні тимчасової комісії було вирішено вжити заходів примусового виконання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати по ТОВ «Форестплюс».

 

Прочитано 121 раз Последнее изменение П'ятница, 07 Червень 2019 10:05
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация