UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 06 Червень 2019 12:59

Інспекторами ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів з працівниками підприємств області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів з працівниками підприємств області

 

    Відділом державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області протягом тижня проведено ряд превентивних заходів, направлених на поліпшення стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах, що використовують природний газ, а саме:

  • 3 наради: в службі ремонту машин і механізмів Марківського МРУЕГГ, службі ремонту машин і механізмів Старобільського МРУЕГГ та з приватним підприємцем Туренко В.І. на теми: «Стан охорони праці на підприємстві», «Роботи на висоті», «Вимоги НПАОП 0.00.-1.30-01. Правила безпечної роботи з інструментом та пристроями»;
  • 1 круглий стіл в ПП «Компанія комунальник» на тему: «Аналіз нещасних випадків на виробництві»;
  • 3 лекції: в Новопсковській районній спілці споживчих товариств, ТОВ «ФОРТЕКС ГАЗ», Виробничо-комерційному приватному підприємстві «Термо-Златополь» на теми: Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків», «Вимоги безпечної експлуатації систем газопостачання (зріджений газ) (у відповідності до Правил безпеки систем газопостачання)» та «Забезпечення безпечної експлуатації та технічного обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових та громадських будинків».

    Надано 6 консультації в трьох консультаційних пунктах області.

   Протягом тижня представниками відділу державного нагляду в газовому комплексі проведено дві позапланові перевірки стану охорони праці та промислової безпеки: в Марківській ЗОШ 1-2ступенів та Новопсковській районній спільці споживчих товариств. За результатами перевірок керівнику підприємства видані акти перевірок та обов’язкові до виконання приписи.

    В подальшому продовжена робота з організації перевірок стану охорони праці та промислової безпеки на виробничих об’єктах таборів з оздоровлення та відпочинку, у відповідності з дорученням Кабінету Міністрів України, а також з організації та проведення превентивних заходів, направлення на поліпшення стану охорони праці та попередженню виникнення виробничого травматизму.

Прочитано 165 раз Последнее изменение Четвер, 06 Червень 2019 13:01
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация