UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 05 Червень 2019 10:52

За участю начальника Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці відбулось засідання Лисичанської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

Оцените материал
(3 голосов)

За участю начальника Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці відбулось засідання Лисичанської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

    03 червня 2019р. за участю начальника Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області відбулось засідання Лисичанської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

   засідання 03.06.19. 2На засіданні, яке проходило під керівництвом голови міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення, були присутні представники Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області, Лисичанського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби, ПАТ «Лисичанськвугілля», відділу освіти Лисичанської міської ради та відділу культури Лисичанської міської ради.  

   

   

засідання 03.06.19. 1

   

     

     

     На засіданні були розглянуті наступні питання:

  1. Про стан охорони праці на вугільних підприємствах міста та фінансування заходів на охорону праці.
  2. Про підсумки заходів щодо відзначення Дня Охорони праці на вугільних підприємствах, в установах та закладах м. Лисичанськ у 2019 році.
  3. Про проведення роз’яснювальної роботи щодо профілактики отруєнь дикорослими грибами серед населення.

    Особливу увагу було приділено першому питанню, тому що основні показники виробничого травматизму стосуються вугільних шахт ПАТ «Лисичанськвугілля». В 2018 році на шахтах ПАТ «Лисичанськвугілля» допущено зростання виробничого травматизму до 35 випадків, в тому числі допущено смертельний випадок. Враховуючи таке становище, керівництву служби охорони праці ПАТ «Лисичанськвугілля» було вказано на необхідності вжиття відповідних заходів, направлених на зменшення виробничого травматизму.  

 

Прочитано 228 раз Последнее изменение Середа, 05 Червень 2019 11:31
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация