UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 03 Червень 2019 07:23

На Луганщині триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо легалізації найманої праці

Оцените материал
(0 голосов)

На Луганщині триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо легалізації найманої праці

    Фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області, на виконання окремого доручення Голови Держпраці від 18 квітня 2019 року № 78/4.1-19, було розроблено графік проведення інформаційної кампанії в галузях господарювання, що мають найвищий ризик використання незадекларованої праці.

    Так, було визначено, що наявна більшість працівників, які працюють без оформлення трудових договорів, у таких сферах як сільське господарство, торгівля, будівництво, транспорт та тимчасове розміщення харчування. Саме на галузі будівництва та тимчасового розміщення харчування була першочергово посилена увага співробітників Управління з питань праці Головного управління Держпраці. Попередженню порушень законодавства про працю сприяє роз’яснювальна робота що проводиться Управлінням з питань праці.

    Тривають інформаційні семінари на базі міських, районних центрів зайнятості, з метою роз’яснення законодавства з легалізації найманої праці, детінізації заробітної плати, а також інших питань, що виникають під час здійснення трудових відносин. Нещодавно посадовими особами Головного управління Держпраці у Луганській області було прийнято участь у семінарі з роботодавцями Луганщини з питань легалізації найманої праці, оформлення трудових відносин та відповідальності роботодавця за порушення законодавства про працю, який відбувся в приміщенні Рубіжанського міського центру зайнятості. У роботі прийняли участь представники Управління Пенсійного фонду України в місті Рубіжному.

    На заході роботодавцям вкотре було роз’яснено норми чинного законодавства в частині працевлаштування найманих працівників, терміни надання повідомлення до Державної фіскальної служби про працевлаштування та відповідальності роботодавця за порушення законодавства про працю згідно статті 265 Кодексу України про працю.

Прочитано 409 раз Последнее изменение Понеділок, 03 Червень 2019 07:26
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация