UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 31 Травень 2019 06:40

Інспектором ГУ Держпраці проведено круглий стіл щодо профілактики нещасних випадків, пов'язаних з використанням природного газу

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектором ГУ Держпраці проведено круглий стіл щодо профілактики нещасних випадків, пов'язаних з використанням природного газу

    У другій половині травня інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів для співробітників підприємств області. Одна з таких подій проводилась у Сватівському районі.

    Одним з таких заходів став круглий стіл, який було проведено на території Сватівської газової дільниці Новопсковського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства для представників підприємств ТОВ «Динамік» та ТОВ «Лугспецтехносервіс».

    Під час заходу, темою якого було «Аналіз нещасних випадків на виробництві», інспектор ГУ Держпраці довів до відома присутніх, що порушення правил безпеки системи газопостачання значно підвищує ризик виникнення нещасних випадків, пов'язаних з використання природного газу на виробництві та в побуті. Необхідно постійно приділяти час для проведення навчання та інструктажів з працівниками підприємства та дотримуватись встановлених вимог безпеки до систем газопостачання. Необхідно створювати для кожного працівника безпечні і нешкідливі умови праці шляхом належного облаштування робочих місць, відповідно до Загальних вимог стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників, а також довів вимоги Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 337.

    Проведення цього та подібних заходів дає змогу отримати працівникам підприємств області важливу інформацію та набути необхідних знань з охорони праці для застосування їх у повсякденній роботі.

 

Прочитано 187 раз Последнее изменение П'ятница, 31 Травень 2019 06:43
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация