UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 23 Травень 2019 08:19

Інспекторами ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів на підприємствах області

   З 16 по 22 травня 2019 року інспекторами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області.

   Зокрема, інспекторами відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні 2 наради, 3 семінари та 1 лекцію.

  • 16 травня проведено семінар за темою «Дотримання вимог порядку проведення інструктажів з питань охорони праці» у ПП «ЕЛЕКТРОЦЕНТР» (м. Старобільськ);
  • 17 травня - лекцію щодо правил охорони праці під час холодного оброблення металів у ТОВ «Торпром» (м. Лисичанськ);
  • 20 травня - семінар щодо правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів у НВО «СЗХНО» (м. Сєвєродонецьк);
  • 21 травня - нараду щодо дотримання порядку при проведенні розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві у ТОВ «РЕКЛАМНО-ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «К&К» (м. Старобільськ);
  • 22 травня - семінар щодо правил охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт у ДП «Сєвєродонецький авторемзавод» та нараду щодо дотримання порядку при проведенні розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві у ТОВ «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «ЗЕМЛЯ КОРМІЛІЦА» (м. Саробільськ).

   Протягом зазначеного періоду інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі також було проведено низку превентивних заходів. 2 круглих столи, 3 лекції та 1 семінар відбулись на таких підприємствах, як СТОВ «Айдар», ДП Хлібокомбінат Марківського РСТ, КП «Сватове-тепло», ТОВ «Лугспецтехносервіс»», ФОП Сіньков А.І. (АГЗП) та ТОВ «НВП «Зоря». З працівниками зазначених підприємств були обговорені такі теми: «Стан охорони праці на підприємстві», «Вимоги Правил безпеки систем газопостачання», «Вимоги безпечної експлуатації газорегуляторних пунктів, газорегуляторних установок», «Аналіз нещасних випадків на виробництві».

    Під час проведення превентивних заходів з працівниками підприємств обговорюються саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці у Луганській області завжди надають компетентну та вичерпну інформацію та звертають увагу робітників на необхідність приділення особливої уваги тим, чи іншим аспектам охорони праці.

                                                              

 

Прочитано 240 раз Последнее изменение Четвер, 23 Травень 2019 08:22
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация