UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 21 Травень 2019 10:32

Інспектор ГУ Держпраці взяв участь у перевірці позаміського закладу оздоровлення та відпочинку Сватівського району

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектор ГУ Держпраці взяв участь у перевірці позаміського закладу оздоровлення та відпочинку Сватівського району 

   Інспектором відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері на транспорті і у зв’язку управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області на запрошення Відділу освіти Сватівської районної державної адміністрації прийнято участь в роботі комісії з перевірки готовності Сватівського районного комунального позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Гончарівський" до початку кампанії 2019 року.

   В ході роботи комісії було перевірено наявність інструкцій з охорони праці, ведення журналів реєстрації інструктажів, протокол замірів опорів ізоляції електромережі табору, перевірено наявність Акту обстеження комісією території табору, Акту експлуатації спортивних споруд наявність інших документів з охорони праці, які необхідні до відкриття табору. Інспектором ГУ Держпраці проведено огляд приміщень та обладнання закладу.

  За результатами перевірки було встановлено, що фахівцями Сватівського районного комунального позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Гончарівський" проведено роботу по проведенню підготовки до початку оздоровчого сезону 2019року. Недоліки, виявлені у веденні журналів реєстрації інструктажів усунені під час роботи комісії.

  

 

Прочитано 201 раз Последнее изменение Вівторок, 21 Травень 2019 11:55
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация