UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 21 Травень 2019 08:18

За участю фахівців ГУ Держпраці відбувся семінар щодо легалізації зайнятості у Старобільському центрі зайнятості

Оцените материал
(0 голосов)

За участю фахівців ГУ Держпраці відбувся семінар щодо легалізації зайнятості у Старобільському центрі зайнятості

   Одним із напрямів діяльності Головного управління Держпраці у Луганській області є проведення системної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців, спрямованої на запобігання «тіньової» зайнятості населення та «тіньовій» заробітній платі.

   З цією метою 17 травня 2019 року в Старобільському міському центрі зайнятості фахівцями Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області разом з фахівцями Пенсійного фонду України взято участь у семінарі щодо легалізації зайнятості.

   У семінарі прийняли участь понад 20 роботодавців міста, у тому числі фізичні особи підприємці, які використовують найману працю. На заході присутні отримали інформацію щодо наслідків нелегальної зайнятості для працівників й роботодавців, про порядок оформлення найманих працівників.

   Також інспекторами ГУ Держпраці було порушено тему щодо дотримання нормативу робочих місць для осіб з інвалідністю. Інспектори нагадали присутнім про умови статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю, а саме: для підприємств установлюється норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, - у кількості одного робочого місця.

 

Прочитано 207 раз Последнее изменение Вівторок, 21 Травень 2019 08:26
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация