UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 20 Травень 2019 11:38

Посадовець ГУ Держпраці взяла участь у засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат

Оцените материал
(0 голосов)

Посадовець ГУ Держпраці взяла участь у засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат

   17 травня 2019 року начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області прийняла участь у засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. 
   У засіданні взяли участь представники Лисичанської міської ради та посадові особи міського відділення фонду соціального страхування України, міського управління Пенсійного фонду України, міського центру зайнятості, міського відділу статистики та запрошені роботодавці міста.
    В ході порядку денного члени комісії заслухали доповіді представників підприємств ВО «Домобудівельник», КП ЛМР «Електроавтотранс», ЛКСП «Лисичанськводоканал» та КП «Лисичанський шляхрембуд»  про стан погашення заборгованості із заробітної плати та заходи, які вживає керівництво для її ліквідації. 
Також було заслухано представника ТОВ фірма «Беттері» щодо оплати праці у розмірі менше мінімальної заробітної плати. Під час заслуховування представником були надані пояснення, що тимчасово працівники переведені на неповний робочий час.
   Під час засідання було зроблено акцент на дотриманні роботодавцями у своїй діяльності вимог чинного законодавства про працю. За підсумками засідання визначені першочергові заходи та надані завдання керівникам підприємств-боржників, спрямовані на ліквідацію боргів.

 

Прочитано 135 раз Последнее изменение Понеділок, 20 Травень 2019 11:42
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация